KEFÍR aaadeti.cz

KEFÍR

1.9.2018, ZÁMEK KAČINA • Webové stránky akce

CO TO JE KEFÍR?

Nejlepší festival. Malé i velké vtáhne hned u brány vír zábavy a na konci je vyplivne unavené a šťastné. Muzika, divadlo, živá kultura, workshopy a desítky blbin, které jinde nenajdete. Letos pošesté.

Atrakce dělají Kefír Kefírem. Někdy jsou to naprostý blbiny a jindy úplně vážná dospělácká zábava jako třeba jízda na stupátku popelářskýho fára. Vrtání zubu. Nebo hovínková dílna. Atrakcí máme jako vždy velkou hromadu a bude to... hustý!

PŘIJEĎTE UŽ V PÁTEK!

Kefír vám začne o den dřív. Pozor, pozor, kemp ze soboty na neděli je ale už vyprodaný. Pořád ale můžete přijet dřív a užít si to všechno s námi už v pátek před Kefírem!
Kdy jste naposledy s rodinou poslouchali cvrčky ze stanu? Letos spolu můžete číhat na netopýra dokonce poslední dvě prázdninové noci! V Kefírovské Čtvrti snů si prostě vyberete travnatý plácek, kde vztyčíte své obydlí. Jestli hned ráno nebo až později, je na vás. Auto budete mít každopádně o kousek vedle na parkovišti určeném pro festivalové nocležníky. Koho nebaví urputný boj s tyčemi a kolíky, může si objednat už postavené týpí, kartonový stan či luxusní Chill Village. Nebo přijet se stanem na kolech. V tom případě se hodí možnost předplatit si za tři stovky elektrickou přípojku pro karavan. A pokud chcete noc přečkat v klasickém autě, také to jde, jen svoji pojízdnou ložnici nezapomeňte zaparkovat v Kefírovské Čtvrti snů. Jedině díky vstupence do kempu totiž nepřijdete o bonusový program jako je stezka divnými sny, půjčovna spinkáčků či sluchátek nebo společná ranní snídaně. Bejbypankáči, kterým ještě nebyly čtyři, za kemp neplatí!

více informací najdete zde

oficiální partneři AAADETI.cz

www.AAAdeti.cz
info@aaadeti.cz