HRY A HLAVOLAMY aaadeti.cz

HRY A HLAVOLAMY

19.9. - 22.9.2018, Novoměstská radnice, Karlovo náměstí 1/23, 120 00 Praha 2 • Webové stránky akce

24. výstava HRY A HLAVOLAMY letos proběhne od středy 19. září do soboty 22. září 2018 v Novoměstské radnici na Praze 2 (vejdete na dvůr a půjdete do lesklých kovových dveří vlevo vedle kavárny Neustadt).

Čeká na vás velká herna deskových, společenských či karetních her, výstavy hlavolamů z celého světa, hlavolamové worskhopy a přednášky pro školy a dětské kolektivy, workshopy pro veřejnost... Když přijdete na úplně celou dobu, můžete si zde hrát 40 hodin! Výstava je herní, interaktivní, zkrátka a dobře se připravte především na vyzkoušení her a hlavolamů na vlastní kůži. Pod vedením instruktorů si vybranou hru zahrajete a pak si ji můžete třeba za zvýhodněnou cenu rovnou koupit. Nebo si v herně můžete jen celý den hrát.
Dále budete mít jednu z mála příležitostí vidět rozsáhlou sbírku hlavolamů Josefa Hordiny – ježka v kleci v mnoha provedeních, Rubikovy kostky, nemožné objekty, japonské dřevěné hlavolamy i sbírku retro hlavolamů.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NEJSTARŠÍHO JEŽKA V KLECI!

Největší zajímavostí k vidění na letošní výstavě bude nejstarší dochovaný model Ježka v kleci. Jedná se o hlavolam vyráběný v Brooklynu přibližně od roku 1895 pod názvem Trilby. Tohoto i mnoho dalších typů ježka v kleci uvidíte společně s dalšími zajímavými hlavolamy, které budou na výstavě k prohlédnutí.


POZOR! Vstupné nelze hradit platební kartou. Produkty na výstavě v některých případech ano – záleží na vystavovateli/prodejci.

více informací najdete zde

oficiální partneři AAADETI.cz

www.AAAdeti.cz
info@aaadeti.cz