27. MODELÁŘSKÝ A HOBBY VELETRH aaadeti.cz

27. MODELÁŘSKÝ A HOBBY VELETRH

25.10. - 28.10.2018, PVA EXPO, Praha - Letňany • Webové stránky akce

PONOŘTE SE DO FASCINUJÍCÍHO SVĚTA RC MODELŮ, DRONŮ, KREATIVNÍHO TVOŘENÍ, VÝTVARNÉHO UMĚNÍ, ČI 3D TISKU… …NAVŠTIVTE NEJVĚTŠÍ SOUBĚH VÝSTAV PRO ZÁBAVU A VOLNÝ ČAS V ČESKÉ REPUBLICE

MODEL HOBBY

Největší modelářský veletrh v ČR, konající se od roku 1992, nabídne novinky a trendy v RC modelech, či dronech. Mezi největší lákadla patří prezentace modelářských klubů. Těšit se můžete na RC modely tanků, trucků, aut, lodí, letadel, či vláčků – vše v akci a mnohé k vyzkoušení.

TVOŘIVÝ SVĚT
Nevíte, co s dlouhými zimními večery? Chcete rozvíjet kreativitu vašeho dítěte? Nejen o tom jsou témata veletrhu pro kreativní tvoření. Akce nabídne exkluzivní možnost si mnohé kreativní techniky vyzkoušet přímo na místě. A nebude chybět i prodej ručně vyráběného zboží.

ART SALON
Na této výstavě si můžete nejen prohlédnout, ale také zakoupit původní autorská díla z oblasti malířství, grafiky, sochařství, užitého umění, fotografie a souvisejících oborů. Unikátní, oproti klasickým galeriím, je na této výstavě možnost se přímo s autory děl seznámit.

PRINT IN 3D
Specializovaná sekce veletrhu Model Hobby vznikla ve chvíli, kdy se v oblasti nejen modelářské začal čím dál tím více uplatňovat 3D tisk. Sekce se snaží přiblížit aktuální trendy v hobby 3D tisku. Kromě nabídky výrobců se můžete stavit v odborné poradně.

více informací najdete zde

oficiální partneři AAADETI.cz

www.AAAdeti.cz
info@aaadeti.cz