KEFÍR aaadeti.cz

KEFÍR

31.8.2019, KAČINA • Webové stránky akce

Letošní festival Kefír začne vytékat do parku ze zámku Kačina u Kutné Hory poslední víkend prázdnin. To znamená v sobotu 31. srpna 2019. Ale můžete přespat od pátku do neděle v kefírovské Čtvrti snů.
 
KAŠPÁREK V ROHLÍKU, ONDŘEJ HAVELKA A MELODY MAKERS, UŽ JSME DOMA, XAVIER BAUMAXA, JOSEF DVOŘÁK, MAISON DU MALHEUR... zatím jen lehká ochutnávka Kefíru 2019. Postupně budeme odhalovat další vystupující a i informace o tom, co vlastně budou na Kefíru provádět. Postupně přidáme i seznam atrakcí, blbin a dalších kefírovských specialit. 
 
Takže se začínejte těšit!
 
 
CO TO VLASTNĚ JE TEN KEFÍR?
Nejlepší je zeptat se někoho, kdo už tam byl, zkouknout videa a přijet!
 
JAKÝ BUDE KEFÍR V 1000 ZNACÍCH?
 
Kdyby Willy Wonka neměl továrnu na čokoládu, vymyslel by Kefír – nejlepší bejbypankový festival ve vesmíru. Jeho sedmý ročník se koná 31. srpna v zahradě zámku Kačina u Kutné Hory. Přerostlý Umpa-lumpa Kašpárek v rohlíku tentokrát přivítá provazochodce The Bullzini Family z Anglie a uprostřed areálu vztyčí slavnou klouzačku Helter Skelter. O té zpívali už The Beatles, do Česka ale přijede úplně poprvé.
 
Kefír znamená desítky koncertů, představení, workshopů či jedinečných blbin. Chybí jen dětské koutky, protože do víru dění dokáže vcucnout malé naráz s velkými. Na tomhle festivalu je totiž jedno, koho víc baví koncert Xaviera Baumaxy, Vltavy nebo Kašpárka v rohlíku. Jestli si kníraté cirkusáky Bratry v tricku, orchestr Melody Makers s Ondřejem Havelkou, neonové obří loutky nebo třeba houpačku na jeřábu vychutná víc babička nebo bejbypankáč. Nejdůležitější je, že budou poslední prázdninovou sobotu spolu. A než se vrátí do reality zářijových dní, zažijí ještě velké věci!
 
JAKÝ BUDE KEFÍR V 5 ZNACÍCH?
 
Boží.
 
 

více informací najdete zde

oficiální partneři AAADETI.cz

www.AAAdeti.cz
info@aaadeti.cz