Galerie Ocelových Figurín  aaadeti.cz

Galerie Ocelových Figurín

Praha • Webové stránky akce

 
Dotkněte se, posaďte se, bavte se jako dítě!
 
V Galerii Ocelových Figurín se můžete setkat s oblíbenými superhrdiny ze světa komiksů, sci-fi a pohádek nebo nasednout do luxusních sportovních vozů a motorek. Tato edukativní, interaktivní a zábavná výstava je určena pro všechny věkové kategorie, a ukazuje jak se dá recyklovat a upcyklovat starý a nepoužívaný materiál. 
 
Jedinečný mezinárodní projekt, který se skládá z umělecky vytvořených exponátů z recyklovaných ocelových částí. Více než 80 plastik inspirovaných klasikou: hrdiny filmů, komiksů a pohádek, historií a legendami motorizace (auta a motocykly v měřítku 1:1). Ozubená kolečka, převodovky, brzdové destičky, řetězy, šrouby, matice a jiné kovové komponenty slouží k výrobě figurín, z kterých některé váží i více než tunu a měří přes 3 metry.
 
Galerii najdete na Starém městě v Praze, hned na stanici metra Můstek v krásné zrekonstruované historické budově City Palais. Galerijní prostory se nacházejí na dvou patrech budovy s celkovou rozlohou 1200m² a naleznete zde přes 100 ocelových exponátů.
 
K dispozici jsou samozřejmě toalety pro návštěvníky, šatna, bezbariérový vstup a toalety, výtah, přebalovací pult a wifi zdarma.

více informací najdete zde

provozovatel / kontakt / www.aaadeti.cz
Svět kultury a zábavy s.r.o., IČ: 04571681
email: info@aaadeti.cz